מדוע אתם חייבים אתר רספונסיבי?

Avatar 25/06/2018
מדוע אתם חייבים אתר רספונסיבי?

מדוע אתם חייבים אתר רספונסיבי, ואיך נוכל לעזור לכם?

היכן שלא תסתכלו תראו אנשים עם הפנים בתוך מסכי הסמארטפונים, חלקם בודקים כמה לייקים קיבל הפוסט שפרסמו, הודעות מהחברים בקבוצת הוואטסאפ, וכן, הם גם נכנסים לאתר האינטרנט שלכם, לעסק שלכם!
אבל מה קורה כאשר אתר האינטרנט שלכם לא מותאם לנייד? – הטקסט קטן מדי, התמונות חתוכות ולא רואים כראוי את המוצרים שלכם?
באותו הרגע מתרחשים מספר פעולות מהירות כתגובות אינסטקטיביות לפעולות טבעיות בעידן הטכנולוגי המתקדם, הגולשים ינטשו את האתר אינטרנט שלכם ויעברו אל אתר אינטרנט אחר , מן הסתם בטח של המתחרים שלכם, התוצאה, איבוד לקוחות פוטנציאלים לעסקאות .

אז בואו ונבין יחד מהו עיצוב רספונסיבי?

עיצוב רספונסיבי פירושו אתר אינטרנט שניתן לצפייה בכל גודל של מסך ללא תלות בסוג המכשיר, כלומר, כל מכשיר – סמארטפון, טאבלט, מחשבים, לפטופ  וטלוויזיות. כאשר גולשים נכנסים לאתר שלכם, קובץ CSS נטען ומגדיר את עיצוב האלמנטים נכון לאותו מכשיר. האתר נבנה ומציג את כל האלמנטים השונים בתצוגה מותאמת למסך, על ידי פעולה זאת, יכולים הגולשים להמשיך ולבצע פעולות באתר.

מעבר לחשיבות של חוויית ממשק המשתמש, ישנה חשיבות לאתר רספונסיבי בהיבט של קידום אורגני של האתר שלכם, שכן גוגל מייחס חשיבות רבה לחוויית הגולשים הנכנסים לאתרכם דרך מכשירים ניידים.

רוצים להפוך את האתר שלכם לאתר ריספונסיבי?

הצעד הראשון כדי להפוך את האתר לכזה המותאם לכל גודל ולכל ממכשיר, פריסת האלמנטים תשתנה מפריסה קבועה לפריסה "נוזלית".  לדוגמה, אם רוחב האלמנט של התוכן שלכם מוגדר בקובץ ה-CSS ל- 1024 פיקסלים, בעיצוב רספוניסיבי נגדיר את רוחבו באחוזים, כלומר – 100 אחוז, כך שייפרס על פני כל דף האינטרנט, ללא קשר לרוחב הדפדפן, וללא ייחתך.

אם אתם עם עמלים על קידום האתר שלכם בגוגל,  הגדרת תמונות כרספונסיביות, ממש כמו פריסה "נוזלית", זהו שלב חשוב מאוד בהקמת האתר, מאחר שלגודל התמונות –  הן מבחינת הגודל והן מבחינת המשקל –  יש השפעה על מהירות האתר שלכם.

יחד עם הגדרת הפריסה של העמוד והתמונות, אנו עושים שימוש גם בשאילתות מדיה (media query) השאילתות הללו מאפשרות לנו שליטה על אלמנטים ספציפיים – לכל מכשיר – לצורך הסתרה, הגדלה הזזה וכדומה.

70 אחוז מהגולשים באתר האינטרנט שלכם מגיעים ממכשירים ניידים

סוגו דיגיטל מזמינה  אתכם לפנות אלינו ולבדוק כיצד להפוך את האתר שלכם לריספונסיבי, ממש כאן!

מכירים מישהו שצריך לקרוא את הפוסט? שתפו אותו. 💪

הצעת מחיר
סגור