אתר רספונסיבי – למה זה חשוב?

אתר רספונסיבי – למה זה חשוב?

פורסם ב: וורדפרס,נגישות אתרי אינטרנט,עיצוב | יוני 25, 2018
שתף: | |

 אתרים רספונסיביים ולמה הם כל כך חשובים

זה כבר שנים שרוב האתרים נבנים באופן רספונסיבי, ולאחרונה שומעים יותר ויותר על הנושא ועל החשיבות שלו. אז למה בעצם זה כל כך חשוב ומה בכלל זה אומר?
סקרנו עבורכם בכתבה את כל הנקודות שאתם צריכים לדעת.

 

אתר רספונסיבי – למה התכוון המשורר?

בראשית היו אתרים רגילים המוצגים במחשב שולחני בלבד. עם העלייה המואצת והגוברת של שימוש במכשירי מובייל, החלו לבנות אתרים נפרדים במיוחד עבור סמארטפונים, לפתח אפליקציות למותגים ואף לייצר תכנים שמיועדים ספציפית לעולם הסלולר.  כך גם פעמים רבות המשווקים היו הולכים לאיבוד בין האפשרויות השונות. מנגד, נוהגים כיום להעלות מראש אתר רספונסיבי, שהוא למעשה אתר גמיש המתאים עצמו אוטומטית בהתאם למסך בו הוא מוצג, אם זה מחשב שולחני מובייל או טאבלט.

ואם נוותר על בניית אתר רספונסיבי?

במידה והחלטתם לוותר על התבנית הרספונסיבית, עליכם לקחת בחשבון שאתם למעשה מוותרים על כלל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם שמרבים לגלוש דרך הסמארטפון ולא דרך מחשב נייח.
ורק כדי לסבר את האוזן – הסטטיסטיקה האחרונה מעידה כי המובייל עקף רשמית את הדסקטופ, עם 70% מהגולשים שעושים שימוש במובייל יותר מאשר בדסקטופ (כפי שמדווח אתר טלגרף).

גוגל לא אוהב אתכם, למה?

מעבר לגולשים עצמם, יש עוד מישהו שיאהב אתכם פחות אם לא תבנו את האתר באופן רספונסיבי, והמישהו הזה הוא גוגל.

אם עד כה בניית אתר רספונסיבי הייתה בגדר המלצה מאוד חמה, אז לאחרונה גוגל הפכה את ההמלצה הזו לסוג של חובה. ענקית החיפוש הודיעה רשמית במהלך 2016 כי היא עושה שינוי באלגוריתם שלה כך שהתוצאות שיוצגו בפני הגולשים ראשונות ויקבלו עדיפות – הן לא אחרות מאשר תוצאות של אתרים ידידותיים למוביל.

 

ואם אתם מקימים היום אתר מאפס – אז יצאתם מורווחים. זאת מאחר והעידכון האחרון של גוגל בשילוב עם השימוש הגובר במובייל, הביא בעלי אתרים רבים לעבוד על מנת להפוך את האתרים שהקימו בעבר לרספונסיביים. הרי בנינו, מי יעז להמרות את פיו של דוד גוגל?

 

כך או כך, בימינו בעלי עסקים ומשווקים חייבים להתחיל לחשוב רספונסיבית, ואם אתם רוצים לדעת מה הדרך הנכונה עבורכם –
פנו ליועצים שלנו, המתמחים בבנייה ושיווק של אתרים רספונסיביים.

סוגו דיגיטל בניית אתרים ריספונסיבים לעסקים, זה הזמן לדבר איתנו, ממש כאן!

Facebook HTML5 script:
הצעת מחיר
סגור